A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
wygra ten kto ma wygrać !!! jak będzie trzeba to wygra nawet Angela z Putinkiem, PKW przeliczy głosy i wygrają, no cóż a PKW wie najlepiej jak liczyć przecież skończyli szkoły i ich nauczyli liczyć
@jest fajnie - A już miałem nadzieję, że znalazł się mądry. I go poniosło! Dał się zwariować! Tyle przymiotników, tyle obelżywych określeń. Mój Boże! Wybacz mu, bo pewnie w międzyczasie za dużo wchłonął alkoholu. Poczekajmy do jutra, do kaca.
@Z i e l a r z - Zielarz! Jak weźmiesz zioło to lepiej nie pisz, bo wychodzisz na zakręconego.
@lwów - każdy sądzi według siebie.
Was chyba popir ło!!! Jak mechanizm napędowy jednośladu napędzany mięśniami może być prezer dentem!?
Brzydzę się tym portalem. lewackim portalem!!!!!
Byle nie wściekle pisiorki i uwiklane pEło, Słupsk mimo wszystko ma wyzszy poziom niz ten biedny, zapuszczony Emblong
To po. .. .uj czytasz?
przecież = jest fajnie = robi to specjalnie to że nie rozumiesz jego sarkazmu to tródno przez ó, ale ciężko sie z nim nie zgadzać, a tu zaraz że pije zaraz będzie że ćpa wiadomo, że frajer itd, ,, ,, NIC NIE GORSZY TAK JAK PRAWDA !!
Ktoś napisał że Biedroń wypłynie,tak ale na torsach swoich kochasiów,a was ma wiecie gdzie.....