106
20.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
wygra ten kto ma wygrać !!! jak będzie trzeba to wygra nawet Angela z Putinkiem, PKW przeliczy głosy i wygrają, no cóż a PKW wie najlepiej jak liczyć przecież skończyli szkoły i ich nauczyli liczyć
PKP (2020.01.20)
@jest fajnie - A już miałem nadzieję, że znalazł się mądry. I go poniosło! Dał się zwariować! Tyle przymiotników, tyle obelżywych określeń. Mój Boże! Wybacz mu, bo pewnie w międzyczasie za dużo wchłonął alkoholu. Poczekajmy do jutra, do kaca.
(2020.01.20)
@Z i e l a r z - Zielarz! Jak weźmiesz zioło to lepiej nie pisz, bo wychodzisz na zakręconego.
(2020.01.20)
@lwów - każdy sądzi według siebie.
(2020.01.20)
Was chyba popir ło!!! Jak mechanizm napędowy jednośladu napędzany mięśniami może być prezer dentem!?
(2020.01.20)

info

5  
  5
Brzydzę się tym portalem. lewackim portalem!!!!!
(2020.01.20)
Byle nie wściekle pisiorki i uwiklane pEło, Słupsk mimo wszystko ma wyzszy poziom niz ten biedny, zapuszczony Emblong
(2020.01.20)

info

5  
  10
To po. .. .uj czytasz?
(2020.01.20)
przecież = jest fajnie = robi to specjalnie to że nie rozumiesz jego sarkazmu to tródno przez ó, ale ciężko sie z nim nie zgadzać, a tu zaraz że pije zaraz będzie że ćpa wiadomo, że frajer itd, ,, ,, NIC NIE GORSZY TAK JAK PRAWDA !!
pravda (2020.01.20)

info

0  
  0
Ktoś napisał że Biedroń wypłynie,tak ale na torsach swoich kochasiów,a was ma wiecie gdzie.....
(2020.01.20)

info

4  
  5