UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

przecież = jest fajnie = robi to specjalnie to że nie rozumiesz jego sarkazmu to tródno przez ó, ale ciężko sie z nim nie zgadzać, a tu zaraz że pije zaraz będzie że ćpa wiadomo, że frajer itd, ,, ,, NIC NIE GORSZY TAK JAK PRAWDA !!

pravda

Anuluj