UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

przecież = jest fajnie = robi to specjalnie to że nie rozumiesz jego sarkazmu to tródno przez ó, ale ciężko sie z nim nie zgadzać, a tu zaraz że pije zaraz będzie że ćpa wiadomo, że frajer itd, ,, ,, NIC NIE GORSZY TAK JAK PRAWDA !!

pravda