A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A ja głupi wierzyłem, że posłanka Falej przyjeżdża do Elbląga, bo rzeczywiście obchodzą ją mieszkańcy naszego miasta.
Jeżeli doszłoby do tego że pierwsza dama naszego kraju miałaby na imię Krzysztof, nie pozostałoby nic innego tylko EMIGRACJA. Wolę już Kaczyńskiego, Schetynę, Korwin-Mike, Tuska, Macierewicza itd. mimo że wcale za tą zgrają nie przepadam
Jak im niemcy klaszczą tak porteliki śpiewają Jest taka komurka propagandowa jak axel springer która pod przyzwoleniem donka kupila za drobne większość takich małych gazet i teraz tamci grają a porteliki tańczą
Elbląski margines społeczny bardzo aktywny w komentowaniu tego artykułu.
Za margines, to można wziąć Biedronia, bo kto normalny bije swoją Matkę i postuluje odebranie pieniędzy swojemu krajowi. Niemcy i Francuzi, aż zacierają ręce, jak widzą takie hieny u nas.
Balcerowicz o Dudzie: Jak Gomułka i Moczar. Połączenie amoku i strachu
polska to jest dno, tylko świadczy o tym kto tam startuje i na kogo głosuje te głupie społeczeństwo : jawni złodzieje, skorumpowani politycy, pseudokatolicy, lichwiarze, dewianci, i wszyscy chcą dobrze oczywiście dla was i dla ojczyzny haha jakie to prostackie i żałosne, jak upodlony i ogłupiony musi być ten naród i tv juz pokazują słupki propagandowe dla głupców bo tak ma być, porządek ma być w papierach, dziwi mnie że ABW CBA SKW SWW i cała reszta przyjmuję to do wiadomości, no to mamy takie państwo jakie mamy. .. cóż bywa pies utonął łańcuch pływa !
Na szczaw liście pompowac, niech idzie donosic do U E tam ma swoich. Poszł won.
@zb - bo rozkaz jest taki jaki jest, jak będzie inny to będzie inny, po za tym nie robi sie takiej propagandy za darmo !! tylko liczy się na jakaś korzyść, proste i logiczne łatwe i przyjemne
I tak wygra obecny prezydent R P i tak ma być.