Wybrany wątek opinii

Redakcja gazety- portelu. Dla czego jesteście tak nachalnie stronniczy ?Napiszcie po co prowadzicie te dyskusje skoro i tak dopuszczacie tylko tych którzy wam pasują. Boicie się o pracę. Gdzie was kodeks etyki dziennikarskiej?Jaka gazeta tacy dziennikarze z zaścianka.
zb (2020.01.20)
Jak im niemcy klaszczą tak porteliki śpiewają Jest taka komurka propagandowa jak axel springer która pod przyzwoleniem donka kupila za drobne większość takich małych gazet i teraz tamci grają a porteliki tańczą
Z i e l a r z (2020.01.20)
@zb - bo rozkaz jest taki jaki jest, jak będzie inny to będzie inny, po za tym nie robi sie takiej propagandy za darmo !! tylko liczy się na jakaś korzyść, proste i logiczne łatwe i przyjemne
lwów (2020.01.20)
@Z i e l a r z - Zielarz! Jak weźmiesz zioło to lepiej nie pisz, bo wychodzisz na zakręconego.
(2020.01.20)
@lwów - każdy sądzi według siebie.
(2020.01.20)
Powrót do komentarzy