UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@jest fajnie - A już miałem nadzieję, że znalazł się mądry. I go poniosło! Dał się zwariować! Tyle przymiotników, tyle obelżywych określeń. Mój Boże! Wybacz mu, bo pewnie w międzyczasie za dużo wchłonął alkoholu. Poczekajmy do jutra, do kaca.