UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@jest fajnie - A już miałem nadzieję, że znalazł się mądry. I go poniosło! Dał się zwariować! Tyle przymiotników, tyle obelżywych określeń. Mój Boże! Wybacz mu, bo pewnie w międzyczasie za dużo wchłonął alkoholu. Poczekajmy do jutra, do kaca.