A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
gwiazda tvn owskiego show, wlazl w fekalia zeby zablysnac, sodomita, jestem na tak on ma talent
wszstko tylko nie ta zboczona część rowerowa. ..
Zandberg pluje na Kidawę-Błońską, znów doprowadzi do zwycięstwa Dudy i PIS.
Niech ten Ziobro wstanie z kolan i zaaresztuje tego Putina.
Pomyliłeś portale. Tu się nic nie dowiesz że akcja STOP USTAWIE 447 zebrała 200.000 tys głosów!
Wypowiedzi Pana Brauna w uprzejmie to brzmi jak wykład profesora w szkole specjalnej.
Wypowiedzi Pana Brauna w uprzejmie to brzmi jak wykład profesora w szkole specjalnej.
Zamiast uprzejmie miało być KNESEJMIE. Auto uzupełnianie trzeba wyłączyć.
Lewactwo! Proste!
KAKA zawsze pływa na wierzchu. SPRAWDŹ W WANNIE HA!HA! O ile ją masz.