A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
i chyba skasowali w ramach demokracji mój komentarz hahahahaha no cóż jaka demokracja taki kraj hahaha sami sobie strzelają w kolano, a ja bym chciał zoofila na prezydenta a komu to przeszkadza ? wziął by ślub na melinie z psem i było by fajnie i postępowo i demokratycznie i jest fajnie
@Michałek - Czy parcie?
uwielbiam wasze postępowe demokratyczne komentarzyki :D dlatego ten kraj jest tam gdzie jest :D i rządzi sie tak jak się rządzi :D dlatego jest jak jest :D polska to straszny kraj jednak, wystarczy poczytać ten cały syf i sie zastanowić i nie wiadomo czy śmiać sie czy płakać bo 99% z was nie rozumie w jakich warunkach przyszło wam żyć i co was czeka, ale cóż przekonacie się na własnej skórze za jakiś czas spokojnie. .. .spokojnie. .. zegar tyka
piSS, to. .y, ły, e, . i, s. .y, cy, ,malutki kulawy, dudek też.
Wylacz tvn wlacz rozum.
Miał się zrzec mandatu do europarlamentu i nie zrobił tego. Stracił wiarygodność. Teraz to już może obiecywać cokolwiek, jego słowo nic nie znaczy.
każdy jeden lepszy od adriana.
portel usuwa anty lgpt posty. Raz sierpem raz młotem tęczową hołotę
Gosc jest nastawiony na zrobionie kariery. W nosie ma Slupsk , Polskę chce dojsc do pienedzy i wladzy. Gosc bez honoru.Zdradzi wszystkich o czym swiadczy przebieg jego kariery.
Redakcja gazety- portelu. Dla czego jesteście tak nachalnie stronniczy ?Napiszcie po co prowadzicie te dyskusje skoro i tak dopuszczacie tylko tych którzy wam pasują. Boicie się o pracę. Gdzie was kodeks etyki dziennikarskiej?Jaka gazeta tacy dziennikarze z zaścianka.