106
20.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Bosak2020 - nie kompromituj się
(2020.01.20)
Ja stawiam na Biedronia, byle nie zaklamany i szerzący nienawiść prostacki PIs albo PO co zmarnowalo 8 lat i dopuscilo Pis do wladzy
(2020.01.20)
@laskipaa - Pewnie bo Elblag to juz zascianek i ani Warmia ani Mazury ani Pomorze to powiatowa wiocha
(2020.01.20)
Twoj wybór. Popieranie zdrajców Polski swiadczy tylko o tobie.
adcd (2020.01.20)
Oj chyba cię coś swędzi. Bronisz Biedronia jakby cię z nim coś podłączyło
zb (2020.01.20)
Dziwię się ze Falejka tu szuka poparcia, przeciez tu psy d.. wyją, tu tylko starczy juz ukladzik i nic wiecej, mentalność 30 lat wstecz bo relikty przeszlosci ciągle przy sterach i cofają wszystko
(2020.01.20)

info

7  
  4
Sam się kompromitujesz. Ja też będę głosować na kandydata Konfederacji, bo tam ludzie wypowiadają się merytorycznie i popierają dobre rozwiązania dla Polski, jak jakaś ustawa jest dobra to za nią głosują niezależnie od tego kto ją przygotował a Pisowcy odrzucają nawet dobre projekty, tylko dlatego, że nie są z ich partii, to samo wcześniej robiła PO z projektami PiS. Dlatego ja będę na konfederację głosował, bo to jedyna prawica w sejmie, PiS to nie jest prawica, bo prawica nigdy nie daje socjalu, tylko obniża podatki, a PiS to chrześcijańska lewica.
(2020.01.20)
Jaki jest powód że ciągle usuwacie moje posty na temat może przyszłą Panią prezydent z rozporkiem ?
zb (2020.01.20)
W mentalności elbląskiej zmiany nadejdą wtedy Kiedy zniknął relikty przeszłości, moze wtedy miasto ozyje i otworzy się ku zmianom
(2020.01.20)

info

11  
  1
Nikt tak jak pis nie zniszczyl tego kraju, szczuć polaka przeciw polakowi to dno tak jak nawolywanie do nienawisci ! A Biedroń i tak wyplynie
(2020.01.20)