UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Redakcja gazety- portelu. Dla czego jesteście tak nachalnie stronniczy ?Napiszcie po co prowadzicie te dyskusje skoro i tak dopuszczacie tylko tych którzy wam pasują. Boicie się o pracę. Gdzie was kodeks etyki dziennikarskiej?Jaka gazeta tacy dziennikarze z zaścianka.
zb