UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

uwielbiam wasze postępowe demokratyczne komentarzyki :D dlatego ten kraj jest tam gdzie jest :D i rządzi sie tak jak się rządzi :D dlatego jest jak jest :D polska to straszny kraj jednak, wystarczy poczytać ten cały syf i sie zastanowić i nie wiadomo czy śmiać sie czy płakać bo 99% z was nie rozumie w jakich warunkach przyszło wam żyć i co was czeka, ale cóż przekonacie się na własnej skórze za jakiś czas spokojnie. .. .spokojnie. .. zegar tyka

jest fajnie