UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Redakcja gazety- portelu. Dla czego jesteście tak nachalnie stronniczy ?Napiszcie po co prowadzicie te dyskusje skoro i tak dopuszczacie tylko tych którzy wam pasują. Boicie się o pracę. Gdzie was kodeks etyki dziennikarskiej?Jaka gazeta tacy dziennikarze z zaścianka.

zb

Anuluj