UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Redakcja gazety- portelu. Dla czego jesteście tak nachalnie stronniczy ?Napiszcie po co prowadzicie te dyskusje skoro i tak dopuszczacie tylko tych którzy wam pasują. Boicie się o pracę. Gdzie was kodeks etyki dziennikarskiej?Jaka gazeta tacy dziennikarze z zaścianka.
zb