UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
i chyba skasowali w ramach demokracji mój komentarz hahahahaha no cóż jaka demokracja taki kraj hahaha sami sobie strzelają w kolano, a ja bym chciał zoofila na prezydenta a komu to przeszkadza ? wziął by ślub na melinie z psem i było by fajnie i postępowo i demokratycznie i jest fajnie
jest fajnie