69
17.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
uciekam do lasu bede mieszkal w ziemiance i jadl kartofle
(2020.01.17)

info

10  
  2
@jest fajnie - Ty jesteś śmieciarzem Baranie.
(2020.01.17)
@jest fajnie - Ty jesteś śmieciarzem Baranie.
(2020.01.17)
Nie było tam pana radnego "mega"Tołwińskiego? Jako radny niezależny powinien uczestniczyć we wszystkich tego typu spotkaniach, bo jak będzie tłumaczył swoim wyborcom swoją nie wiedzę w sprawach gospodarczych miasta?
fiki miki (2020.01.17)

info

4  
  2
Proszę zawieźć lodówkę do sklepu z sprzętem RTV AGD, przyjmą- opłata na poczet recyklingu była zawarta w cenie lodówki
(2020.01.17)
ale ty głupi polaczek jesteś, gość napisał sensowny monolog a ty go od śmieciarzy wyzywasz, brawo polaczku jedz do niemiec już tam czekają na ciebie na szparagach
bywa (2020.01.17)
przecież on nie ubliża nikomu od śmieciarzy tylko chodziło o robotę, znając życie to jeszcze się wykorzystuje tych ludzi za 2000 zł
500+ (2020.01.17)
@bywa - a ty kim jesteś, niemiaczkiem? a co to Polak to ktoś zły? upośledzony? może wyjedź w swoje strony niepolaczkowe. Zerknij do słownika co to monolog, bo z polskim u ciebie na bakier
(2020.01.17)
zaraz dojdzie do tego że jak ktos zbiera złom i powiesz na niego złomiarz to bedziesz baranem omg :D polska
polska123 (2020.01.17)

info

3  
  1
a jak zbierasz złoto to powiedzą złotnik :D też bedziesz baranem
hahahaha (2020.01.17)

info

4  
  1