UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie było tam pana radnego "mega"Tołwińskiego? Jako radny niezależny powinien uczestniczyć we wszystkich tego typu spotkaniach, bo jak będzie tłumaczył swoim wyborcom swoją nie wiedzę w sprawach gospodarczych miasta?

fiki miki

Anuluj