UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie było tam pana radnego "mega"Tołwińskiego? Jako radny niezależny powinien uczestniczyć we wszystkich tego typu spotkaniach, bo jak będzie tłumaczył swoim wyborcom swoją nie wiedzę w sprawach gospodarczych miasta?
fiki miki