UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ale ty głupi polaczek jesteś, gość napisał sensowny monolog a ty go od śmieciarzy wyzywasz, brawo polaczku jedz do niemiec już tam czekają na ciebie na szparagach

bywa

Anuluj