UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@bywa - a ty kim jesteś, niemiaczkiem? a co to Polak to ktoś zły? upośledzony? może wyjedź w swoje strony niepolaczkowe. Zerknij do słownika co to monolog, bo z polskim u ciebie na bakier
@bywa - a ty kim jesteś, niemiaczkiem? a co to Polak to ktoś zły? upośledzony? może wyjedź w swoje strony niepolaczkowe. Zerknij do słownika co to monolog, bo z polskim u ciebie na bakier