UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@bywa - a ty kim jesteś, niemiaczkiem? a co to Polak to ktoś zły? upośledzony? może wyjedź w swoje strony niepolaczkowe. Zerknij do słownika co to monolog, bo z polskim u ciebie na bakier


Anuluj