UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Weź się przejedź tam a nie głupoty gadasz. Tam jest zwykły sygnalizator, jeżdżę tam codziennie akurat skręcając z modrzewiny w ogólna. Jest tylko oznaczenie z którego pasa można skręcić w lewo. Dobranoc
Kmiecik