113
16.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Akurat nie kobity wina ino chlopa , bo jego ma zamiar ukarac policja , ale jak na razie myslo co zrobic ,tak jak przy tej zarowce, co trza wkrecic ..jeden trzyma zarowke a trzech nim kreci.
Notak (2020.01.17)
światła ewidentnie są źle ustawione.
trabio (2020.01.17)

info

0  
  1
Jak przyjął mandat to już się nie odwoła. To się nazywa PO ROBOCIE :-D
Może tylko po dmychac (2020.01.17)
Czy zielone światło dla jadących od płk Dąbka prosto zmienia się później niż to dla jadących w lewo na Zawadę? Zielone od strony Modrzewiny pojawia się dopiero po zapaleniu się czerwonego dla jadących na Zawadę, więc może BMW wjechało na czerwonym?
trabio (2020.01.17)

info

1  
  2
Skrzyzowanie jest ok. Po prostu elblascy kierowcy nie znaja przepisow ruchu drogowego i sa coraz glupsi!!!
(2020.01.17)

info

6  
  0
Kobiety lubią się zderzać
(2020.01.17)
na skrzyzowaniu z jana pawła pali sie zielone. .. nie zielona strzałka, skrecajacy maja obowiazek ustapic pierwszenstwa jadacym z naprzeciwka. nie wiem co tu jest dla osob z prawem jazdy nie zrozumiale. skrzyzowanie jak kazde inne. tylko chyba rozwagi brakuje, z mysla duze skrzyzowanie zielone wiec moge jechac.
mti (2020.01.17)
@mti - Zechciej zrozumieć że w tym czasie jadący od płk. Dąbka mają czerwone światło-mądralo. czerwone czerwone czerwone. dotarło??? takie to jest skrzyżowanie.
giien (2020.01.17)
Jak dobrze przeanalizować wszystkie za i przeciw to do wypadku może by nie doszło gdyby nie sygnalizacja świetlna która wprowadza w błąd. Co oczywiście nie zwalnia z myślenia nawet w przypadku zielonego światła uprawniającego kierującego do pierwszeństwa przejazdu. To coś tak jak z pierwszeństwem pieszego na przejściu tylko ze przypadku kiedy na tym przejściu znajduje się a nie kiedy zamyśla na nie wyjść.
(2020.01.17)

info

0  
  0
@giien - Glien- mają zielone, zielone, zielone !!!! Rozumiesz ? Zielone majo !
(2020.01.17)