A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Akurat nie kobity wina ino chlopa , bo jego ma zamiar ukarac policja , ale jak na razie myslo co zrobic ,tak jak przy tej zarowce, co trza wkrecic ..jeden trzyma zarowke a trzech nim kreci.
światła ewidentnie są źle ustawione.
Jak przyjął mandat to już się nie odwoła. To się nazywa PO ROBOCIE :-D
Czy zielone światło dla jadących od płk Dąbka prosto zmienia się później niż to dla jadących w lewo na Zawadę? Zielone od strony Modrzewiny pojawia się dopiero po zapaleniu się czerwonego dla jadących na Zawadę, więc może BMW wjechało na czerwonym?
Skrzyzowanie jest ok. Po prostu elblascy kierowcy nie znaja przepisow ruchu drogowego i sa coraz glupsi!!!
Kobiety lubią się zderzać
na skrzyzowaniu z jana pawła pali sie zielone. .. nie zielona strzałka, skrecajacy maja obowiazek ustapic pierwszenstwa jadacym z naprzeciwka. nie wiem co tu jest dla osob z prawem jazdy nie zrozumiale. skrzyzowanie jak kazde inne. tylko chyba rozwagi brakuje, z mysla duze skrzyzowanie zielone wiec moge jechac.
@mti - Zechciej zrozumieć że w tym czasie jadący od płk. Dąbka mają czerwone światło-mądralo. czerwone czerwone czerwone.
dotarło??? takie to jest skrzyżowanie.
Jak dobrze przeanalizować wszystkie za i przeciw to do wypadku może by nie doszło gdyby nie sygnalizacja świetlna która wprowadza w błąd. Co oczywiście nie zwalnia z myślenia nawet w przypadku zielonego światła uprawniającego kierującego do pierwszeństwa przejazdu.
To coś tak jak z pierwszeństwem pieszego na przejściu tylko ze przypadku kiedy na tym przejściu znajduje się a nie kiedy zamyśla na nie wyjść.
@giien - Glien- mają zielone, zielone, zielone !!!! Rozumiesz ? Zielone majo !