UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Weź się przejedź tam a nie głupoty gadasz. Tam jest zwykły sygnalizator, jeżdżę tam codziennie akurat skręcając z modrzewiny w ogólna. Jest tylko oznaczenie z którego pasa można skręcić w lewo. Dobranoc

Kmiecik