UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Praktycznie codziennie wracając z pracy skręcam w lewo z modrzewiny w ogólną i wiem dobrze że kiedy zapali mi się światło zielone (nie kierunkowe) to auta jadące z przeciwka w kierunku modrzewiny przez około 3-4 sekundy mają też zielone światło. Niestety tak są one ustawione( sprawdzone ) także trzeba uważać .

Kierowca 77