A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Widze sam kwiat mlodziezy polskiej przyszlosc narodu
Brawo, elblążanie.
Tak pislamisto - przedłużył hahahah jednak pis to analfabetyzm
Moim zdaniem, chodziło tylko o to by wystraszyć. Walka propagandowa z WOŚP nie daje rezultatów. Ta śmierć (za pewne miało to być tylko poranienie)najprawdopodobniej miała spowodować by ludzie bali się chodzić z naklejonymi serduszkami WOŚP, bali się imprez WOŚP, no bo "szaleńców"nie brakuje. Nie udało się, to wymyślono mity o mieszkaniach, itp.
@jest fajnie - Dokładnie tak jak piszesz !!! Rozum dla nich może przyjdzie nieco później !
Czyżby ich na zdjęciach nie za dużo jest??? Mówią, że więcej jak trzech to już banda, hmmm. .. może i racja!
@slawekel1 - Za taką, ,hojność, ,w opluwaniu coś ci się chyba należy? Adamowicz to nie budowniczy miliardowych wież, ani nawet banasiowy deweloper, bo nawet nie właściciel hektarów jak pinokio. .. .ba nawet nie elbląski niemy. .. ..
Wykonujesz, ,prace zleconą, ,tak z umiłowania czy za jakieś, ,srebrniki, ,?A może jakoś niedługo napiszesz o Mieszkańcach Elbląga że Elblingi, ,? Heniu daj sie na luz!
Jakie życie, taka śmierć, nie dziwi nic
o jaki tłum i Jolanta S, przez cały Elzam holding ślizgała się i nic nie robiła
a co tobie się trafiło? pisowa posadka w biurze krótkiego posła?