A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ludzie chetnie by poszli i zlozyli chold i swiece ale nie chca byc przez takich jak, ,szoking"OPLUWANI w necie. Sa tam zdjecia z ich wizerunkami i nie chca aby ktos im krzywde zrobil z nienawisci i wytykal palcami. .. ale jest nas coraz wiecej i coraz wiecej przestaje sie bac, dobro, prawda sama zwyciezy i zwyciezy pamiec o ludziach ktorzy byli sa i beda bohaterami a historia pisana na Nowogrodzkiej przeminie tak szybko jak zima ktorej i tak juz nie ma. ..
zwróć uwagę, że nie wspomniałem ani słowem o ocenie tego, czy ktoś tam był, czy też nie. Nie obchodzi mnie to, wolny kraj, każdy ma prawo wierzyć w co chce. Wyraziłem tylko swoje stanowisko w sprawie całej tej hucpy, to też moje prawo, czy twój kodarastowy łeb mi tego odmawia?
"dobro, prawda sama zwyciezy i zwyciezy pamiec o ludziach ktorzy byli sa i beda bohaterami "- Chyba sam w te bzdury nie wierzysz, włóż okulary popatrz na świat, może zmienisz zdanie?!
@szoking - nie nie odmawia ale ile jadu musze sie nasluchac to glowa boli, efekt jest zupelnie inny od zamierzonego, mnie to jeszcze bardziej mobilizuje i jak sam widzisz ludzie powoli ale jednak wiedza jak i komu sie przeciwstawiac. .. szokuj dalej ja wiem jednak jak dziala dzisiejsza nagonka na ludzi i opisy ich nawet tu na portalu. ..
a się przeciwstawiajcie, jakoś nie robiliście tego gdy rudy, wincent, siemoniaki i inne nowaki balowały, kombinowały, jak trzymali za mordę cały naród, jak strzelali do górników, jak blokowali gazety, to wam nie przeszkadzało. .. zakłamana bando komuchów i resortowych dziedziców, wołajcie, wołajcie, faktów nie zakrzyczycie. ..
wlasnie dlatego i dla takich wpisow nie warto, ,jeszcze"chodzic na wiece ktore w tych komentarzach sa tak zajadle atakowane. .. wieże i nie musze i nie nosze okularów naszczescie wzrok mam sokoli. Pozdrawiam i zyczę miłego dnia bo prawda, dobro sama sie obroni, pamietajcie o tym zawsze. ..
Nie ma świętych, a tym bardziej w polityce i Adamowicz też święty nie był !!! Nie rozumiem poco ta cała zadyma???
@szoking - Nie ma sensu z tymi ludźmi dyskutować, szkoda Twojego czasu !
jak zwykle tłumy, św. paweł, posiadacz 10 mieszkań, 25 kont, czekamy na beatyfikację
tak się robi propagandę a głupki w to wierzą, genialne kreatorów propagandy powinno się medalami odznaczyć za takie numery, rozumiem że Adamowicz powinien też mieć ulicę w Elblągu aaaa i powinna też być ulica konstytucji i ulica demokracji i ulica bohaterów pełowskich i pslowskich którzy swoją piersią ratują biedną ojczyznę przed faszyzmem hahahaha biedne i głupie społeczeństwo szkoda że nie rozumiecie tych prymitywnych spraw. .. .a panowie siedzą i liczą pieniążki i popijają koniaczek oczywiście za wasze