Wybrany wątek opinii
Jakie życie, taka śmierć, nie dziwi nic
Do moderacji
Odpowiedz
3
5
"Jakie życie, taka śmierć, nie dziwi nic"Jakim (. .. )trzeba być, by coś takiego napisać. Cieszę się, że cię (celowo z małej litery)nie znam i pragnę nigdy cię nie poznać.
Do moderacji
Odpowiedz
5
2