UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Moim zdaniem, chodziło tylko o to by wystraszyć. Walka propagandowa z WOŚP nie daje rezultatów. Ta śmierć (za pewne miało to być tylko poranienie)najprawdopodobniej miała spowodować by ludzie bali się chodzić z naklejonymi serduszkami WOŚP, bali się imprez WOŚP, no bo "szaleńców"nie brakuje. Nie udało się, to wymyślono mity o mieszkaniach, itp.