UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@slawekel1 - Za taką, ,hojność, ,w opluwaniu coś ci się chyba należy? Adamowicz to nie budowniczy miliardowych wież, ani nawet banasiowy deweloper, bo nawet nie właściciel hektarów jak pinokio. .. .ba nawet nie elbląski niemy. .. .. Wykonujesz, ,prace zleconą, ,tak z umiłowania czy za jakieś, ,srebrniki, ,?A może jakoś niedługo napiszesz o Mieszkańcach Elbląga że Elblingi, ,? Heniu daj sie na luz!