UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czyżby ich na zdjęciach nie za dużo jest??? Mówią, że więcej jak trzech to już banda, hmmm. .. może i racja!
Czyżby ich na zdjęciach nie za dużo jest??? Mówią, że więcej jak trzech to już banda, hmmm. .. może i racja!