UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ludzie chetnie by poszli i zlozyli chold i swiece ale nie chca byc przez takich jak, ,szoking"OPLUWANI w necie. Sa tam zdjecia z ich wizerunkami i nie chca aby ktos im krzywde zrobil z nienawisci i wytykal palcami. .. ale jest nas coraz wiecej i coraz wiecej przestaje sie bac, dobro, prawda sama zwyciezy i zwyciezy pamiec o ludziach ktorzy byli sa i beda bohaterami a historia pisana na Nowogrodzkiej przeminie tak szybko jak zima ktorej i tak juz nie ma. ..