UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

tak się robi propagandę a głupki w to wierzą, genialne kreatorów propagandy powinno się medalami odznaczyć za takie numery, rozumiem że Adamowicz powinien też mieć ulicę w Elblągu aaaa i powinna też być ulica konstytucji i ulica demokracji i ulica bohaterów pełowskich i pslowskich którzy swoją piersią ratują biedną ojczyznę przed faszyzmem hahahaha biedne i głupie społeczeństwo szkoda że nie rozumiecie tych prymitywnych spraw. .. .a panowie siedzą i liczą pieniążki i popijają koniaczek oczywiście za wasze

jest fajnie