A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@zającpoziomka - wiesz powiem ci tak, w styczniu miał się stawić na rozprawach, a to że zginął, jak się domyślasz, to uniemożliwia. Policjanci rozpatruję również te wersję, że zginął, bo właśnie miał się stawić i mógłby powiedzieć za dużo. .. za sznurki pociągała zupełnie inna osoba, if you know what I mean. ..
@zającpoziomka - Przecież dokładnie wszyscy wiemy jak było i jest, to poco zabierasz głos?
@szoking - Czyli popełnił publicznie samobójstwo? Super. W twoim czerepie jest pusto. Ty już się nie lecz - szkoda czasu.
Pisiory Katolicy co wy piszecie. Zgroza. TVP wam mózgi wyprała.
@BODZIO - Wiesz żeby wyprać trzeba mieć mózg, a ty zapewne go nie masz.
@BODZIO - tvp zle tvn dobry
Dokładnie jest tak w unii Europejskiej PiS zły a POKO to ci dobrzy, którzy walczą o sprawiedliwość w Polsce. Hahahaha !!!
@zającpoziomka - poziomka, dzięki bogu nie pracujesz w służbach bo z ciebie nawet krawężnik by nie był, bo by ci nawet koguta zajumali z patrolowego. Można zakładać, i się zakłada, że mógł być odstrzelony prawda? Z samobójstwem to nie ma nic wspólnego, ale chyba szkoda polemiki. ..
Cześć i chwała Jego Pamięci. Spoczywaj w spokoju.
@zającpoziomka - w odpowiedzi, został skazany właśnie za kłamstwo w oświadczeniach majątkowych, potem kluczył i się zapętlił. To było przyczynkiem do wszczęcia postępowań przeciwko niemu, pętla się zaciskała, niestety została przecięta. .. żałuję, ale została są inne osoby, które również niejasno się tłumaczą, zatem tak, znam wyrok skazujący. ..