UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

zwróć uwagę, że nie wspomniałem ani słowem o ocenie tego, czy ktoś tam był, czy też nie. Nie obchodzi mnie to, wolny kraj, każdy ma prawo wierzyć w co chce. Wyraziłem tylko swoje stanowisko w sprawie całej tej hucpy, to też moje prawo, czy twój kodarastowy łeb mi tego odmawia?

szoking