UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wlasnie dlatego i dla takich wpisow nie warto, ,jeszcze"chodzic na wiece ktore w tych komentarzach sa tak zajadle atakowane. .. wieże i nie musze i nie nosze okularów naszczescie wzrok mam sokoli. Pozdrawiam i zyczę miłego dnia bo prawda, dobro sama sie obroni, pamietajcie o tym zawsze. ..