Wybrany wątek opinii
Pytam się kto pokrywa koszty imprez organizowanych z okazji wośp? Za ten cały cyrk płaci każdy obywatel. Zebrana kasa tylko w części idzie na zakup sprzętu, ponieważ Owsiak i jego rodzina otrzymują, co miesiąc sute wynagrodzenie. Wspaniały sposób na życie. Tylko żal dzieci, które zbierają ta kasę.
Do moderacji
Odpowiedz
35
72
Masz rację. A za Sylwestra z TVP w Zakopanem wiesz kto? Podatnicy kraju i z Zakopanego jeszcze więcej w przeliczeniu na jedną osobę. Efekty Orkiestry są widoczne w postaci sprzętu w szpitalach pomagającemu ludziom, efekty Sylwestra w Zakopanem pomagają i tak bogatym zapiewajłom i prezesowi TVP kochającemu nad życie lans i promocję....siebie. Ps. Gaża za występ w Sylwestra to 2 razy tyle ile w normalnym terminie.
Do moderacji
Odpowiedz
39
5
Spytasz jak trafisz na geriatrie i połączą Cię do sprzętu z serduszkiem.
Do moderacji
Odpowiedz
9
5