Wybrany wątek opinii
Prośba do posłów, proszę poprosić UM o dokładne rozliczenia, chciałbym wiedzieć ile miasto płaci na prywatna imprezę. Czy bardziej woli dofinansowywać prywatne imprezy niż imprezy dla mieszkańców miasta. Czas przyjdzie przy wyborach na rozliczenie tego.
Do moderacji
Odpowiedz
38
85
Jak płaciliśmy My podatnicy za miesięcznice, czyli prywatną imprezę i fanaberię jednego człowieka, to jakoś sprzeciwu nie było
Do moderacji
Odpowiedz
60
19
@_ELBLĄŻANIN_ - Ciekawe, czy jak trafisz do szpitala, albo ktoś z Twoich bliskich, to też będziesz zgłaszał sprzeciw do korzystania z "prywatnego"sprzętu, zakupionego przez WOŚP. .. .
Do moderacji
Odpowiedz
40
14
@_ELBLĄŻANIN_ - Mózg to nie brwi. Jak nie ma, to nie dorysujesz.
Do moderacji
Odpowiedz
23
4
ELBLĄŻANIN chyba gatki cię uwierają.
Do moderacji
Odpowiedz
16
6
@_ELBLĄŻANIN_ - Gościu, a czemu ten wasz wspaniały Ziobro nie wsadził Owsiaka do więzienia, jest ministrem i może. BO JUREK JEST NIEWINNY! Gdyby cokolwiek na niego miał, Jurek dawno by siedział, nieprawdaż? BRAWO JUREK, BRAWO WOŚP!
Do moderacji
Odpowiedz
18
5
@_ELBLĄŻANIN_ - spadaj
Do moderacji
Odpowiedz
3
1