Wybrany wątek opinii

Prośba do posłów, proszę poprosić UM o dokładne rozliczenia, chciałbym wiedzieć ile miasto płaci na prywatna imprezę. Czy bardziej woli dofinansowywać prywatne imprezy niż imprezy dla mieszkańców miasta. Czas przyjdzie przy wyborach na rozliczenie tego.
_ELBLĄŻANIN_ (2020.01.12)
Jak płaciliśmy My podatnicy za miesięcznice, czyli prywatną imprezę i fanaberię jednego człowieka, to jakoś sprzeciwu nie było
Obserwator1234 (2020.01.12)
@_ELBLĄŻANIN_ - Ciekawe, czy jak trafisz do szpitala, albo ktoś z Twoich bliskich, to też będziesz zgłaszał sprzeciw do korzystania z "prywatnego"sprzętu, zakupionego przez WOŚP. .. .
(2020.01.12)
@_ELBLĄŻANIN_ - Mózg to nie brwi. Jak nie ma, to nie dorysujesz.
KibiczProstej (2020.01.12)
ELBLĄŻANIN chyba gatki cię uwierają.
Ooooo (2020.01.12)
@_ELBLĄŻANIN_ - Gościu, a czemu ten wasz wspaniały Ziobro nie wsadził Owsiaka do więzienia, jest ministrem i może. BO JUREK JEST NIEWINNY! Gdyby cokolwiek na niego miał, Jurek dawno by siedział, nieprawdaż? BRAWO JUREK, BRAWO WOŚP!
(2020.01.12)
@_ELBLĄŻANIN_ - spadaj
(2020.01.12)
Powrót do komentarzy