UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A szanowny portelik nie zmieści jak tradycja nakazuje pochwalnego artykułu dla księdza z parafii z Polskokatolickiej zza kanału co przykladnie tacę zbiera na owsiaka? To przecież tradycja jak oglądanie Kevina w święta....