UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@_ELBLĄŻANIN_ - Gościu, a czemu ten wasz wspaniały Ziobro nie wsadził Owsiaka do więzienia, jest ministrem i może. BO JUREK JEST NIEWINNY! Gdyby cokolwiek na niego miał, Jurek dawno by siedział, nieprawdaż? BRAWO JUREK, BRAWO WOŚP!


Anuluj