UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A szanowny portelik nie zmieści jak tradycja nakazuje pochwalnego artykułu dla księdza z parafii z Polskokatolickiej zza kanału co przykladnie tacę zbiera na owsiaka? To przecież tradycja jak oglądanie Kevina w święta....