A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
niezly kiper.
54 lata i podeszły. .. Wiesz o czym piszesz gimbusie?
A może badanie, czy Pan nie spoglądał przypadkiem w telefon.
CZy to auto bedzie na sprzedaz?
Na 100% malował usta w lusterku.
Podeszły wiek będzie oceniany wg...? Kolejne stwierdzenie dla stwierdzenia.
Jakie to wszystko tu głupio mądre.
Nawet za darmo będzie tyrać, tzn. za "spojrzenie" brygadzisty, będzie pokazywał że może zrobić więcej niż do niego należy.
Wow na takie zdarzenie udał się aż pan naczelnik, czyżby jakiś znajomy dachował. Nigdy na podobne zdarzenia nie jeździł.
autem jeździ się na kolach a nie na dachu - ale również po rowach melioracyjnych jak robią to wieśniaki.