UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po co ludzie tak dziczeją w pracy 8 godz i do domu do rodziny,nie wolno stresować pracownika teoria oczywiście,pracodawcy wykorzystują i inni pracownicy im pomagają gnębić ludzi tzw.kapo zakładowe za parę groszy więcej,tragedia ludzie bez honoru


Anuluj