UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Po co ludzie tak dziczeją w pracy 8 godz i do domu do rodziny,nie wolno stresować pracownika teoria oczywiście,pracodawcy wykorzystują i inni pracownicy im pomagają gnębić ludzi tzw.kapo zakładowe za parę groszy więcej,tragedia ludzie bez honoru