UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
autem jezdzi sie na kolach a nie na dachu skoro tak tych gamoni tak nauczono na kursie jazdy to wcale bezmozgow nie szkoda tylko tych jak by komus normalnemu uzytkownikowi zrobili krzywdde/ barany!!!!! i tyle w temacie.