19
07.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
facet uderzyl w kobiete wiec seria komentarzy o toyotach. gdyby do kolizji doszlo z winy babki. .. .ohhhh. .. :P
F___f (2020.01.07)

info

8  
  0
kobietom sie ustepuje, kto mu dal prawo jazdy
(2020.01.08)

info

7  
  1
A sprawdzili im liczniki? Bo to teraz na topie i jest okazja złapać naprawdę groźnych przestępców.
Muchozol (2020.01.08)
Nie rozumiem jednego. Dlaczego po kolizji, gdy nie ma rannych czy poszkodowanych wymagających interwencji medycznej ludziska z uporem maniaka zostawiają swoje wraki na ulicy i blokują ruch drogowy? To brak podstaw wiedzy kodeksu.
WaldemarKasta (2020.01.08)

info

5  
  2
@Muchozol - Jak Cię cwaniaczki wyrolują z zaniżonym przebiegiem kupowanego auta, to inaczej będziesz komentował gamoniu.
(2020.01.08)
jedzie toyota w srodku idiota!!!
(2020.01.08)

info

4  
  3
Często bywa, że uczestnicy takich kolizji nie usuwają swoich pojazdów z jezdni, wzywają Policję bo chcą być pewni ustalenia i potwierdzenia kto zawinił. Wynika to z braku zaufania do innego człowieka. Zdarza się bowiem, że uczestnicy spisują sobie oświadczenie sprawcy, a później jednak tenże w ubezpieczalni to odwołuje. Niestety takie mamy społeczeństwo. Rzadko kto potrafi się przyznać do winy i ponieść konsekwencje.
ja wiem (2020.01.08)
@ja wiem - @ ja wiem Taaaak bo w sumie "co mnie obchodzi"że inni będą musieli przymusowo czekać i się denerwować. Generalnie straty/zator wywołany takim egoistycznym podejściem są duże większe niż ta masa blach co pozostała po kolizji. Kto się obawia że zostanie "wystawiony"kupuje sobie videorejstrator i w razie czego nie utrudnia życia innym użytkownikom drogi.
WaldemarKasta (2020.01.08)
jedzie toyota a w środku
(2020.01.08)

info

0  
  1