A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
facet uderzyl w kobiete wiec seria komentarzy o toyotach. gdyby do kolizji doszlo z winy babki. .. .ohhhh. .. :P
kobietom sie ustepuje, kto mu dal prawo jazdy
A sprawdzili im liczniki? Bo to teraz na topie i jest okazja złapać naprawdę groźnych przestępców.
Nie rozumiem jednego. Dlaczego po kolizji, gdy nie ma rannych czy poszkodowanych wymagających interwencji medycznej ludziska z uporem maniaka zostawiają swoje wraki na ulicy i blokują ruch drogowy? To brak podstaw wiedzy kodeksu.
@Muchozol - Jak Cię cwaniaczki wyrolują z zaniżonym przebiegiem kupowanego auta, to inaczej będziesz komentował gamoniu.
jedzie toyota w srodku idiota!!!
Często bywa, że uczestnicy takich kolizji nie usuwają swoich pojazdów z jezdni, wzywają Policję bo chcą być pewni ustalenia i potwierdzenia kto zawinił. Wynika to z braku zaufania do innego człowieka. Zdarza się bowiem, że uczestnicy spisują sobie oświadczenie sprawcy, a później jednak tenże w ubezpieczalni to odwołuje. Niestety takie mamy społeczeństwo. Rzadko kto potrafi się przyznać do winy i ponieść konsekwencje.
@ja wiem - @ ja wiem
Taaaak bo w sumie "co mnie obchodzi"że inni będą musieli przymusowo czekać i się denerwować.
Generalnie straty/zator wywołany takim egoistycznym podejściem są duże większe niż ta masa blach co pozostała po kolizji.
Kto się obawia że zostanie "wystawiony"kupuje sobie videorejstrator i w razie czego nie utrudnia życia innym użytkownikom drogi.
jedzie toyota a w środku