Czołowe zderzenie dwóch toyot na ul. Warszawskiej
fot.Michał Skroboszewski
Dziś (7 stycznia) po godz. 19 ul. Warszawskiej doszło do czołowego zderzenia dwóch toyot, na szczęście nikomu nic się nie stało. Przez kilkadziesiąt minut ruch na skrzyżowaniu al. Kardynała Wyszyńskiego z ul. Warszawską odbywał się z utrudnieniami. Zobacz zdjęcia.