UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Często bywa, że uczestnicy takich kolizji nie usuwają swoich pojazdów z jezdni, wzywają Policję bo chcą być pewni ustalenia i potwierdzenia kto zawinił. Wynika to z braku zaufania do innego człowieka. Zdarza się bowiem, że uczestnicy spisują sobie oświadczenie sprawcy, a później jednak tenże w ubezpieczalni to odwołuje. Niestety takie mamy społeczeństwo. Rzadko kto potrafi się przyznać do winy i ponieść konsekwencje.

ja wiem

Anuluj