UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Często bywa, że uczestnicy takich kolizji nie usuwają swoich pojazdów z jezdni, wzywają Policję bo chcą być pewni ustalenia i potwierdzenia kto zawinił. Wynika to z braku zaufania do innego człowieka. Zdarza się bowiem, że uczestnicy spisują sobie oświadczenie sprawcy, a później jednak tenże w ubezpieczalni to odwołuje. Niestety takie mamy społeczeństwo. Rzadko kto potrafi się przyznać do winy i ponieść konsekwencje.
ja wiem