Czołowe zderzenie dwóch toyot na ul. Warszawskiej

19
07.01.2020
Czołowe zderzenie dwóch toyot na ul. Warszawskiej
fot.Michał Skroboszewski
Dziś (7 stycznia) po godz. 19 ul. Warszawskiej doszło do czołowego zderzenia dwóch toyot, na szczęście nikomu nic się nie stało. Przez kilkadziesiąt minut ruch na skrzyżowaniu al. Kardynała Wyszyńskiego z ul. Warszawską odbywał się z utrudnieniami.  Zobacz zdjęcia.

Jak dowiedzieliśmy się od pracujących na miejscu policjantów, mężczyzna kierujący toyotą yaris skręcając w lewo na skrzyżowaniu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kobiecie kierującej toyotą aygo i doszło do zderzenia czołowego między pojazdami.
   Na miejsce wezwano służby ratownicze. Ratownicy pogotowia przebadali uczestników zdarzenia, na szczęście nikomu nic się nie stało.

Policjanci zakwalifikowali to zdarzenie jako kolizję i ukarali kierowcę toyoty yaris mandatem karnym. Po zepchnięciu pojazdów z drogi i oczyszczeniu jezdni przez strażaków ruch na skrzyżowaniu wrócił do normy.

ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
rondo
(2020.01.07)

info

12  
  4
...jakieś słabe te Toyoty teraz...sam plastik widze
Lory (2020.01.07)

info

14  
  9
Przecież był remont na tej ulicy bo dala kasę market a w tym miejscu nie. To jest chore.
(2020.01.07)

info

4  
  11
Toyotami toto było 15 lat temu
wredny_typ (2020.01.07)

info

3  
  4
Przestrzegam błotnik Yarisa rozbryzł mi się na milion kawałków jak ziarenka piachu. Słabe te plastiki- nie wiem czy prywatnie bym go kupił
Grzegorz yaris (2020.01.07)

info

8  
  2
Toyota — i wszystko jasne!
(2020.01.07)

info

6  
  4
Brawo brawo !!! bardzo ładne pocałowanko, bardzo ładnie wam to wyszło
r74 (2020.01.07)

info

3  
  7
Stajnia Toyoty rozpoczęła baraże
(2020.01.07)

info

10  
  1
Podziękowania i ogromny szacunek dla jakiegoś mężczyzny z czarnej KIA chyba SOL, który dał dzieciom maskotki MIŚ RATOWNIK. Dzieci były w jednym z tych aut uczestników tego zdarzenia. Warto by takie maskotki mieli czy to policjanci, ratownicy czy strażacy. Dla dziecka to bardzo uspokajające działanie które odwraca jego uwagę od tego co się dzieje.
(2020.01.07)

info

43  
  0
to nie BMW ? jak to, napisali o Toyotach? nie możliwe
Biemdablju (2020.01.07)

info

6  
  0