UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@ja wiem - @ ja wiem Taaaak bo w sumie "co mnie obchodzi"że inni będą musieli przymusowo czekać i się denerwować. Generalnie straty/zator wywołany takim egoistycznym podejściem są duże większe niż ta masa blach co pozostała po kolizji. Kto się obawia że zostanie "wystawiony"kupuje sobie videorejstrator i w razie czego nie utrudnia życia innym użytkownikom drogi.
WaldemarKasta