UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@ja wiem - @ ja wiem Taaaak bo w sumie "co mnie obchodzi"że inni będą musieli przymusowo czekać i się denerwować. Generalnie straty/zator wywołany takim egoistycznym podejściem są duże większe niż ta masa blach co pozostała po kolizji. Kto się obawia że zostanie "wystawiony"kupuje sobie videorejstrator i w razie czego nie utrudnia życia innym użytkownikom drogi.

WaldemarKasta

Anuluj