UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie rozumiem jednego. Dlaczego po kolizji, gdy nie ma rannych czy poszkodowanych wymagających interwencji medycznej ludziska z uporem maniaka zostawiają swoje wraki na ulicy i blokują ruch drogowy? To brak podstaw wiedzy kodeksu.
WaldemarKasta