UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie rozumiem jednego. Dlaczego po kolizji, gdy nie ma rannych czy poszkodowanych wymagających interwencji medycznej ludziska z uporem maniaka zostawiają swoje wraki na ulicy i blokują ruch drogowy? To brak podstaw wiedzy kodeksu.

WaldemarKasta

Anuluj