UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie rozumiem jednego. Dlaczego po kolizji, gdy nie ma rannych czy poszkodowanych wymagających interwencji medycznej ludziska z uporem maniaka zostawiają swoje wraki na ulicy i blokują ruch drogowy? To brak podstaw wiedzy kodeksu.

WaldemarKasta